טיולי קונספט לילדים

טיול עם ילדים בחו"ל דורש מכם, ההורים, לעמוד במשימה אחת: שלילד לא יהיה משעמם. ילדים משועממים הם מתכון בטוח לכך שהחופשה שלכם תהיה מלווה בתסכולים וכעסים, ולכן חשוב למצוא לילדכם את החוויות שיתאימו להם וילהיבו אותם.

לונדון בעקבות הארי פוטר

ביקור בכל אתרי הצילום בהם צולמו סרטי הארי פוטר לדורותיהם. חלק ניכר מהעלילה בסרטי הארי פוטר מתרחש בין כותלי בית-הספר לכישוף וקוסמות 'הוגוורטס'. מרבית הסצנות האלה צולמו באוניברסיטת אוקספורד היוקרתית. האולם הגדול בו שוכן חדר האוכל וגם הספרייה של בית-הספר הם חדרים אמיתיים שצולמו באוניברסיטת אוקספורד. כמו כן, באוקספורד צולמה סצנת ההתגוננות מפני כוחות האופל, שבה מודי עין הזעם מדגים את 3 הקללות שאין עליהן מחילה (מתוך "הארי פוטר וחדר הסודות").

ספרד בעקבות דון קישוט

חולמים לצאת למסע עם דון קישוט האביר הספרדי הידוע, סנצו פאנסה ודולסינאה? 

בקסטיליה דה לה מאנצ'ה מתפתלת דרך דון קיחוטה בין כפרים, טחנות רוח וטירות, המזכירים את הרפתקאותיהם של האביר המטורף ונושא כליו.

פריז של ויקטור הוגו

אחד הסופרים המכובדים בהיסטוריה האנושית הוא ויקטור הוגו. אחת הערים המרתקות והיפות בעולמנו היא פריז. השילוב בין השניים הוא שילוב מנצח. הוגו, שחי בפריז, שילב אותה כתפאורה המרכזית בכל יצירותיו, ולפיכך העיר הקסומה הזו זרועה אתרים הקשורים אליו, לפועלו וליצירתו.

לונדון בעקבות שרלוק הולמס

כבר למעלה ממאה שנה שהבלש שרלוק הולמס (Sherlock Holmes), דמות ספרותית בדויה, מסעיר את דמיונם של קוראים בכל רחבי העולם. על פי הסיפור שיצר הסופר סר ארתור קונן דויל, שרלוק הולמס נולד והתגורר בלונדון, ובה פעל, לצד עוזרו הנאמן ווטסון.

בין אם אתם נמנים על מעריצי הבלש ובין אם אתם סתם חובבי הרפתקאות, תוכלו להנות מסיור מרתק ברחבי לונדון, המתחקה אחר קורות חייו ועלילותיו הבדויות של שרלוק הולמס.

בעקבות אבירים ונסיכות

לצאת להרפתקאות מקסימות, בעקבות אבירים ונסיכות – בין אם אתן חובבים את ז'אנר הפנטזיה ובין אם לאו, כדאי להכיר את הגלימות, את שמלות האיכרים הרומנטיות, את החגורות העבות דמויות המחוך ואת מכנסי העור הגותיים ועיטורי המתכת. 

זה הזמן לצאת למסלולי טיול דרך כפרים, עיירות וטירות מימי הביניים שיצאו הישר מסיפורי אבירים ונסיכות…

form-image

רוצים טיול בהתאמה אישית?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

או התקשרו ל – 050-751-8578