חנות הממתקים

SUGAR

אם אתם מבקרים בבודפשט ובעיקר מבקרים עם ילדים, המקום הזה הוא חובה!

ברחוב קטן, המקביל לאופרה של בודפשט, נמצאת חנות צבעונית, קסומה ומתוקה בשם SUGAR מדובר על חנות ממתקים ובית קפה במתחם המעוצב כמו גן עדן של ממתקים: סוכריות על מקל בכל מיני גדלים, צינורות צבעוניים של סוכריות בכל צבעי הקשת, עוגות, קישוטים לעוגות ועזרים שונים לאפיה, עוגיות, מקרונים, קאפקייקס המוצגים בחלון מקרר כמו פסלים קטנים, מילקשייקים, גלידות ועו ד. הכל נראה מזמין, אסתטי וטעים.

אל תוותרו על ביקור במקום!

בצידה האחד של החנות כל הקירות מכוסים בצינורות פלסטיק לבנים ענקיים ובתוכם סוכריות ג'לי בעשרות טעמים שונים, ששילובים ביניהם יוצרים טעמים חדשים, סוכריות על מקל, מרציפנים וסוכריות בצורות שונות ושוקולדים בצבעים.

במרכז החנות תמצאו עמדות עם כל הממתקים שתוכלו לתאר לעצמכם והכל ניתן לאכילה במקום, ובצידה השני של החנות ישנה קונדיטוריה המציעה מגוון עוגות מפתות, עם פירות או קרמים, פאי ועוגיות, מקרונים מעולים בשלל צבעים ועוגות אישיות בצורות שונות: כפתורים, נעלים, תחנות רוח ועוד, ככל העולה ביד הדמיון.

בקומה השנייה של החנות ישנו בית קפה שבו אפשר לשבת על כיסאות צבעוניים, לבחור מהתפריט, היושב תוך גביע גלידה הפוך, ולבחור את העוגיות המעוצבות והעוגות הצבעוניות והמתוקות, מקרונים בטעמים שונים, ועוד.

 

ההמלצה שלי היא  לשתות מילקשייק M&M ולטעום את המקרונים בטעם וניל.

בנוסף… אל תפספסו הצצה לשירותים!

 

כמו שאר החנות, גם הם מעוצבים בצורה לא שגרתית של עולם ממתקים וסוכריות – הקירות בצועים בורוד (בנות) או בכחול (בנים)  הכיור והמראה מוקפים במגוון של "סוכריות" ותאי השירותים מצוירים באווירת לונה – פארק.

בקיצור, אם אתם מטיילים ברחבי עיר וקצת התעייפתם, זהו מקום מקסים ששווה הפוגה קטנה לחידוש כוחות והזרקת סוכר ישר לתוך הוריד!

מחפשים עוד פינות חמד נסתרות בבודשפט? צרו קשר כבר עכשיו! מיכל דרור 050-7518578